×

Szublimált, zsebes kapucnis pulóver 300g

Cikkszám CG1015
A termék áráért kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot.

Uniszex kapucnis pulóver, melynek eleje, háta, ujjai és kapucnija az Ön 4 szín kolor dizájnjával van szublimálva.

95% poliészterből és 5% elasztánból készült, kb. 300 g/m². Fésült belső oldal, erősen bordázott derékpasszé és mandzsetták. Saját anyaggal vagy kontrasztos színű 100% pamuttal bélelt kapucni. Színazonos vagy kontrasztos színű húzózsinórral, kenguru zsebbel. Kezelési útmutató címke az oldalvarrásban.

Mivel a szöveteket a varrás előtt emblémázzuk, a teljes felületre nyomtatható az Ön dizájnja, így a maximumra növelheti üzenete hatását.

Választhat a nyakvonalba varrott szabványos szatén méretcímkét, vagy igény szerint nyomtathatja az Ön márkájának részleteivel is.

Méretezési tűréshatárunk +/- 1,5 cm, és fenntartjuk a jogot, hogy a rendelés mennyiségének +/- 5%-át szállítsuk és számlázzuk ki. Mivel a ruhadarabok digitális nyomtatással készülnek, a végleges nyomtatási eredmény színben és árnyalatban akár 15%-os eltérést is mutathat a jóváhagyott látványtervhez képest.

Kérjen ajánlatot most!
  • Gyors válasz – munkaidőben akár 4 órán belül elküldjük ajánlatunkat
  • Ingyenes látványterv – töltse fel a grafikát, és elkészítjük
  • Kedvező árak és rugalmas gyártás – egyedi igényeire szabva
  • Nincs kockázat – az ajánlatkérés semmire nem kötelez

Termék jellemzői
Feliratozás
Méret
XS - 4XL
Anyag
95% poliészter és 5% elasztán
Min. rendelhető
100 db
Származási ország
Törökország
g/m2
300
Termék jellemzői Tartalom összecsukása / megnitás
Méret
XS - 4XL
Anyag
95% poliészter és 5% elasztán
Min. rendelhető
100 db
Származási ország
Törökország
g/m2
300
Feliratozási lehetőségek Tartalom összecsukása / megnitás
×